KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156247
nr 1415 6247
Åke Östberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Åke Östberg. Signerad, landskap. Olja på pannå, 40x31cm, yttermått inklusive ram: 48x40cm
Åke Östberg, svensk bildkonstnär född i Köping 1946, uppvuxen i Södertälje.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:10:16
30/8 16:55:57
300 kr
30/8 19:05:16
Åke Östberg
Läs mer om Ã…ke Östberg